Skip to main content

Projelerimiz

Yaşam standartlarını arttırırken doğayı ve insanı değerlere göre projeler oluşturmaktayız. Yaptığımız her projede ses ve ısı yalıtımı hassasiyetimiz, zemin iyileştirme çalışmalarımız ve bina iskeletine verdiğimiz önemle Yıldırım Yapı olarak kalite ve güvenli projeler yaratmak en büyük farkımızdır.

Taş Apartmanı

Yıldırım Yapı'nın, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bulunan projesi Taş Apartmanı ev sahiplerine kaliteli ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Bayrampaşa'nın merkezinde bulunan proje, minibüs yolu, hastane, kapalı semt pazarı, kapalı spor salonu, kapalı yüzme salonu, kültür merkezi, ilk ve orta okul, AVM ve birçok olanağa sahip.

Yıldırım Apartmanı

Yıldırım Yapı'nın, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bulunan projesi Yıldırım Apartmanı ev sahiplerine kaliteli ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Bayrampaşa'nın merkezinde bulunan proje, minibüs yolu, hastane, kapalı semt pazarı, kapalı spor salonu, kapalı yüzme salonu, kültür merkezi, ilk ve orta okul, AVM ve birçok olanağa sahip.

Zor Apartmanı

Yıldırım Yapı'nın, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bulunan projesi Zor Apartmanı projesine Kasım 2022 itibariyle başladık. Ev sahiplerine söz verdiğimiz tarihte sıcacık bir yuva bırakacağız!

Sohbete Başla
Yıldırım Yapı İletişim Hattı
Merhaba 👋🏻
Size nasıl yardımcı olabiliriz?